Van betamax (jawel!) naar pc.

Gestart door PaulB., april 3, 2004, 17:43:16

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

PaulB.

Hi,

Ben bij m'n ouders bezig geweest om oude videobanden vanaf betamax(jawel,ze bestaan nog ;D) over te zetten op de hd om ze daarna te editten en op dvd te kunnen branden.

Aangezien de sony vcr alleen een antenne-aansluiting heeft(video in/video-uit, is al een heel oud beestje) moet ie op deze weg worden aangesloten op de pc. Die is trouwens gloedjenieuw met alle aansluitingen die je maar kan bedenken maar ja........vcr niet dus.

Nu het probleem: de video geeft op de pc alleen zwart/wit beeld. geluid is goed maar het beeld dus niet.
Sluit ik de vcr rechtstreeks op een tv aan is alles oke qua kleur en geluid,sluit ik de antenne-kabel aan op de pc is ook alles prima;alle zenders goed te ontvangen en in kleur dus. Alleen vcr-->pc geeft dus alleen zwart/wit.

heeft iemand een idee hoe dit komt en eventueel een oplossing??

MvrGr. Paul
You Worry, You Die. You Don't Worry, You Die. So Don't Worry!

J.A.F._Doorhof

Hi,
Achterop je video vindt je een klein soort schroefje waarmee je het videokanaal kan instellen, speel daar eens wat mee.

MvrGr.
Frank
www.hometheater.nl   /   ISF & HAA certified
Custom installer

Volledige ISF calibraties inclusief HDR en 4K.

"Omdat je je iets niet kan voorstellen betekent dat niet dat het niet kan gebeuren"
"Een ban krijg je niet, die verdien je"

PaulB.

Citaat van: J.A.F._Doorhof op april  3, 2004, 17:56:11
Hi,
Achterop je video vindt je een klein soort schroefje waarmee je het videokanaal kan instellen, speel daar eens wat mee.
Helaas, heeft geen effect. Was wel te verwachten aangezien de vcr op de tv wel direct een goed resultaat geeft.
Maar we zoeken verder. Iemand?

MvrGr. paul
You Worry, You Die. You Don't Worry, You Die. So Don't Worry!