Denon AVR-X2500h, waarop aangesloten Apple 4K 2021, Ps5 en Arris tv box.
Op uitgang 1 zit een Sony 55 A90J met een AQ cinnamon 48 HDMI.
Op uitgang 2 een JVC N5 met een Aztebe 10m HDMI.
Al eerder had ik het probleem dat wanneer ik de JVC aangesloten hou, dat ik dan geen beeld op de Sony krijg. Dat heb ik opgelost door er een Fibaro stekker tussen te zetten die ik uit schakel als ik geen JVC bekijk.
Echter, wanneer ik wel op groot scherm kijk dat ik geregeld beeld uitval krijg op mijn N5. Per film is dat 3-5x.
Als ik de HDMI van de Sony TV eruit haal is er niks aan de hand.
Verschillende kabels geprobeerd maar maakt niks uit.
Krijg stiekem een beetje spijt van de N5. Met een Sony HW65 had ik al die problemen niet. Als ik de N5 aan slinger dan maakt het beeld wel weer veel goed.

Maar…… wat is nu een oplossing? (En je mag niet komen met, de nieuwe Sony 5000 kopen en hopen dat die niet zo’n HDMI handshake probleem heeft)
Receiver upgrade staat ook nog op mijn verlanglijstje, maar om die nu te kopen en dan hetzelfde probleem te hebben zie ik ook niet echt zitten.