Hoi even ter info.
Wat een ellende om dat werkend te krijgen maar het is gelukt. had eerst een Cisco HD DVR die het prima deed.
deze omgeruild om dat ik nooit wat opnam.
de dcr7111 er voor in de plaats gekregen dus dacht dat zal wel het zelfden zijn met Irule niet dus. Dit apparaat heeft een net andere IR ontvanger wardoor je niet veel kan doen met de IR codes van Irule,gaat te snel voor de pace. Zappen gaat maar een keer de curser toetsen werken helemaal niet.
Maar er is een oplossing voor de genen die er een krijgen of hebben,er is wel wat info op

maar niet veel.
wel de uitleg dat die een eind Ir signaal nodig heb voor de volgende Ir signaal.
wat je doet is de devices van pace 7111 importen dan krijg je 2 ir codes voor elke buten A en B,dat werk alleen niet skipt die 2 keer(wat je niet wil)
Heb dus alleen de A Ir gebruikt en de gele A Ir als 2 er in gezet ,die niks doet op de pace box.Daar tussen 2 sec delay tussen gezet,en dat werkt goed

Voor de nummers was dit niet nodig
groeten,
paul