VAD show 2009 hoe was het?

Gestart door Robiwan, oktober 17, 2009, 18:48:55

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

Robiwan

Hallo,

Zo net terug van de VAD show.  Het was best druk en warm  .
Ik dacht toch echt dat het herfst was maar in sommige luisterruimtes was het tropisch.

Ik ben elke luisterruimte binnengeweest en bij sommige stond ik ook meteen weer buiten  De muziekkeuze was veelal niet de mijne  Ken Ishiwata heb ik jammergenoeg niet gezien!
Ben wel lang binnengeweest bij Handsted audio. De muziek was goed en bovenal klonk het in mijn oren ook erg goed. O.a. Martin Logan electrostaten, Bergmann draaitafel enz. Verder was de demo bij Totem ook best aardig. Die kleine Mite etterbakkies klinken toch verdraaid goed, hoewel een fractie hol naar mijn mening.  Daarnaast was Vince Bruzzese van Totem aanwezig met z'n weelderige haardos en grijs blauw maatpak met daaronder puntige leren stappers schoenmaat 50  . Die man heeft een fijn stemgeluid en weet het publiek te enthousiastmeren. 

De lezingen in de ruimte 110 over "muziek, bezieling en installaties" en "het opstellen van een luidspreker" vond ik wel te pruimen. En ja mijn eigen luidsprekers staan goed opgesteld   

Kortom een leuke middag!

Robin
Lyngdorf TDAI-1120 |  Denon DP60L+Ortofon 2M red | Audiolab CDT 7000 | Neat Motive SX2

reza

Jezus zegt :'' In het huis van mijn Vader zijn vele kamers''
Reza zegt : '' Kom dus naar binnen"