CinemaQuest inc. backlighting aanbieding

Gestart door J.A.F._Doorhof, april 6, 2004, 08:14:28

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

J.A.F._Doorhof

Eindelijk zijn er dan werkende powerconvertors voor de Ideallume backlights van CinemaQuest.
Deze D6500 lampen zijn een absolute must voor mensen die hun TV ISF hebben laten calibreren.

Er is een speciale afspraak tussen ITC en Cinemaquest om de verzendingen etc. snel en soepel te laten verlopen.

Surf naar de website van Cinemaquest op http://www.cinemaquestinc.com/ideal_lume.htm

Bestel via deze website het product dat je wilt ontvangen maar geef bij de order aan in de bestelling [email protected] of ITC group als referentie.
Cinemaquest zorgt dan voor een perfecte afhandeling van de bestelling.

Door ingewikkelde wetgeving is het jammer genoeg niet mogelijk dat ITC zelf de units gaat uitleveren aan de eindgebruiker, vandaar dat er deze constructie is bedacht.

Veel succes, met dit prachtige product.

MvrGr.
Frank
www.hometheater.nl   /   ISF & HAA certified
Custom installer

Volledige ISF calibraties inclusief HDR en 4K.

"Omdat je je iets niet kan voorstellen betekent dat niet dat het niet kan gebeuren"
"Een ban krijg je niet, die verdien je"

jaco

Dit is inderdaad netjes wat de ISF voorschrijft om kijkstress aan je ogen te voorkomen.
Ik heb er toen ik een TV en backpro TV had wel mee geexperimenteerd, en het werd door gebruik met een lamp inderdaad altijd haast prettiger kijken.
Alleen was dat nooit een 6500K lamp, dus er treed dan wel een soort van verschuiving in waargenomen kleur op. Dat moet met deze verlichting en een ISF afgestelde weergever natuurlijk niet meer zo.

Leuke optie. Is die genoemde $90 inlcusief versturen vanuit de USA ?

Jaco



J.A.F._Doorhof

www.hometheater.nl   /   ISF & HAA certified
Custom installer

Volledige ISF calibraties inclusief HDR en 4K.

"Omdat je je iets niet kan voorstellen betekent dat niet dat het niet kan gebeuren"
"Een ban krijg je niet, die verdien je"

jaco


Lynxxx

#4
Ik meen me te herinneren dat Philips en Osram enige tijd geleden een daglicht" TL buis hebben geintroduceerd in Nederland voor gebruik in industriele en kantoor ruimtes. Dat ging om een goedkope TL die het spectrum van het daglicht benaderde met een prijs van enkele euro's.
Veel mensen voelen zich niet prettig in een kantoor met reguliere verlichting. Deze "daglicht" buizen zouden een zeer positieve invloed op de stemming van kantoormedewerkers hebben en onder andere de zogenaamde "winterblues" verschijnselen tegengaan. De TL buizen zijn tegen relatief lage prijzen bij de betere verlichtingswinkels te krijgen. Je zou ook kunnen overwegen om eens bij de aquaria speciaalzaken te vragen, die hebben meestal een aardige selectie aan 6500K lampen. Het zullen geen referentie TL's zijn ofzo, maar als het gaat om het verminderen van eyestrain is het wellicht een optie?



Lynxxx' Barco Data 800 Website Voor al uw overige wazigheid Lynxxx.nl

M.P.A. de Jong

Is dit http://www.lampenkoning.nl/fluorescentielampen.htm niets?  Ik begrijp dat het gaat om een tl van 6500k dat is dan dus een kleurnr 965. Of komt er meer bij kijken?
Marantz DV4300, Marantz SR7002, B&W 685, B&W HTM62, B&W M1, BK XXLS400, Philips Pronto RU940, Playstation 3.

OscarTango

Sim2 Domino20,
Marantz DV6600
Marantz SR7500
Wharfedale Diamond 8.4, centre en 8.1 als surround

B.J.


FrankB

Wat is de achterliggende gedachte van dit principe ?? en zijn er mensen met tl bakken in hun woon / tv kamer ??
2x Devialet Silver Phantom's - Firmware 1.4.1.12
Devialet Dialog - Firmware 1.4.1.12

R

Volgens geeft het optisch een contrast verhogend effect. Ik heb het laatst met een projectiescherm gezien, dat was erg mooi.

jaco

Volgens mij is de theorie dat je naar een tv geconcentreerd zit te kijken omdat het beeld realtief klein is. Als dan de achtergrond een bepaalde kleur en licht intentie heeft dan is het het plezierigst kijken.
D6500 licht is dan het meest neutraal, en zorgt ervoor dat een beeld op de TV niet toe lijkt te gaan naar de afwijkende kleur van de lamp (te rood of te blauw)

Bij een projector heb je zo veel oppervlak dat je ogen ontspannen in een neutrale stand vooruitkijken als het ware. Dus minder stress dan een TV voor je ogen.
tevens is de lichtopbrengst van je scherm lager dan een beeldbuis, dus het contrast met de achtergrond is ook lager.

Jaco

PaulB.

Hi,

Heb hier sinds een paar maanden een lamp achter m'n Toshiba 50WH18-p hangen en ik moet zeggen dat het veel "rustiger" kijkt in vergelijking met als de lamp uit is.
Helpt dus mijns inziens wel(vooral met mijn situatie: 50 inch-2.5 meter kijkafstand).

MvrGr. Paul
You Worry, You Die. You Don't Worry, You Die. So Don't Worry!

Snel beantwoorden

Waarschuwing: er is al ten minste 60 dagen geen nieuw bericht geplaatst in dit topic.
Tenzij je zeker weet dat je hier wilt reageren, overweeg je beter om een nieuw topic aan te maken.

Naam:
E-mail:
Verificatie:
Laat dit vak leeg alsjeblieft:
Typ de afgebeelde letters over
Luister naar de letters / Vraag een andere afbeelding aan

Typ de afgebeelde letters over:

Hoeveel is 20 plus vijf min een:
Wat is de afkorting voor high dynamic range:
Sneltoetsen: gebruik ALT+S om te verzenden/posten, of ALT+P om te bekijken