Geachte collega forummers,
Ik heb even een vraagje wat betreft het "nieuwe beeld" wat ik voor ogen heb.
Ik ben sinds kort in het bezit van een Philips LCD de 32 pf 9830/10 met een resolutie van 1366 x 768 pixels.
Op dit moment ben ik aan het twijfelen om of in september / oktober een nieuwe Denon DVD 3930 te kopen, of me bestaande Denon dvd 2200 te behouden en een Plasma Enhancer Pro erbij te kopen, welke precies de resolutie van mijn tv kan doorgeven.
Wat zal het mooiste beeld opleveren?
Mensen met ervaringen mogen absoluut iets hun antwoord(en) vermelden,
Mijn dank is groot.
Bas
De PEP, want je andere bronnen inclusief TV kunnen dan ook gebruik maken van de PEP.
Zal de chip van de Denon dvd 3930, de Silicon Optix Realta T2 chipniet beter / mooier zijn als de upscale chip van de Pep, de DCDi chipset?
Bas
Mits goed geimplementeerd kan de de-interlace van de realta heel goed zijn. Zoek even goed op AVS over problemen met deze denon m.b.t. de chipset. (ik heb threads gelezen over problemen met SD materiaal)
Deze speler, Denon 3930, komt september uit in de VS met de nieuwe chip, dus het lijkt, mss heb ik het fout, me van niet dat er al problemen mee zijn. ???
Citaat van: Bas Meeuwsen op juli 25, 2006, 07:37:29
Deze speler, Denon 3930, komt september uit in de VS met de nieuwe chip, dus het lijkt, mss heb ik het fout, me van niet dat er al problemen mee zijn. ???
Ik bedoel problemen met de implementatie van de realta chip in het algemeen. Niet zo zeer de 3930
ok. Dan had ik je dus toch verkeerd begrepen.