Hallo,
Bij deze zou ik graag wat info over het volgende willen hebben.
Zelf wil ik graag in gedeelten een nieuwe pc maken deze is al 5 jaar oud dus bejaard.
Maar de brander en de harde schijf zijn redelijk nieuw.
Nu zag ik laatst een "barebone" dwz een pc kast desktop model met voeding en moederboard en video on board. (asus t2p) maar je voelt hem al... de processor die moet je dan nog uitzoeken!
Op zich geen probleem dit word geen "spelcomputer" dus keuze zat op socket 478.
Is het plaatsen van zo`n intel processor moeilijk of niet?
zelf heb ik in deze oude op het moederbord na alles al uitgewisseld!
Die asus ziet er zo gelikt uit voor een computer namelijk ;D
dus... graag een reactie
groetjes peterr
Nee, het is niet moeilijk...
Als je maar let op de plaatsing van de processor. Er zijn twee hoeken "afgeschuind" als je de socket bekijkt. Op de processor ontbreken twee hoekpennen. Handle omhoog, processor erin en handle weer naar beneden.
succes!
da`s snel ;D
dankje
peterr
Gewoon even rustig voor gaan zitten en niet haasten.
Er zit vaak een best wel duidelijke handleiding bij.
Als je hem in een winkel koopt zullen ze hem er vast ook wel even voor je op willen zetten.
Ik zal even vragen dan of ze dat willen doen, al dan niet tegen vergoeding.
(kan ik voor de volgende keer de kunst afkijken) ;)
groeten peterr
Het plaatsen van de processor is niet moeilijk, gewoon met de pinnen erin zetten en klaar, net als een geheugenbank erbij prikken, nog simpeler zelfs :P
Wat lastiger is, is het plaatsen van de koeler. Niet iedere koeler is hetzelfde, maar ook dat is een kwestie van de handleiding lezen en gewoon doen wat er staat. De koelpasta een beetje netjes verdelen, etc. Uiteindelijk stelt ook dat vrij weinig voor. Een fatsoenlijke winkel doet dat bij aankoop gewoon gratis voor je.
Jongens bedankt! het is gelukt. ;D
groeten peterr