Ik krijg een appje van joostb dat hij een ban kreeg terwijl hij al dagen niet heeft gepost en zeker niets zoals de banmelding zegt.
joostb_ban.jpg
Ik zie niks in de banlijst, vandaar de titel :)
André 8)
gebruikt hij een vpn ? Anders misschien een IP adres gekregen die eerder aan een notoire gebande gebruiker toebehoorde.
Ik heb ook een spook ban op de iPad, via iPhone kan ik nog wel op forum. Kan een moderator aub kijken wat eraan de hand is?
Er zijn issues met de IP ban lijst ;)
Ik was vannacht ook ineens gebanned, nu werkt het weer
Er is dus iets aan de hand, dan heb je vast 1 user die getroffen is.
Lastig is dat Htf geen contact info bij de melding zet, dan zou je nog iets kunnen vragen of melden.
André 8)
De software pakt het laatste ip elke keer op. Heb dat al een paar keer aangepast.
Als het weer gebeurt maak je geen zorgen. Als er een ban word uitgedeeld dan weet die persoon het.
Gebeurt het je is het vaak heel kort en anders mag je me altijd een mailtje sturen.
ik kan er weer op ;D
Vind dat mailadres maar eens met een ban, dan zal je buiten het forum moeten gaan zoeken terwijl de ban melding handmatig wordt ingevoerd (al zal het hier de laatste gebruikte tekst zijn) en het adres daar bij zou kunnen of in een footer.
André 8)
Zal eens kijken wat ik eraan kan doen
Ik kan er ook weer op, bedankt!
Nu wil ik ook een spookban! :alien:
Citaat van: sschot op juli 15, 2025, 12:20:43Ik was vannacht ook ineens gebanned, nu werkt het weer
Gisteravond en vanmorgen ook een ban-melding, maar inmiddels weer "opgeheven".
Heb nu ook zo'n rare ban. Vreemde is, die heb ik alleen als ik op mijn iPad naar het het forum ga. Via mijn iPhone is alles OK...
Hallo, dat geldt ook voor mij. Schrok er van. Zie nu op de iPhone dit bericht. Heb Frank een berichtje gestuurd.
Sorry daarvoor, mijn fout. Zou weer opgelost moeten zijn.
Yep, het werkt weer. Thx.
Klopt, is weer ok. Maar vreemd dat het op mijn iphone wel werkte (zelfde netwerk, geen vpn oid)
Als er op IP word gebanned gaat dit fout
Citaat van: J.A.F._Doorhof op maart 7, 2026, 07:36:24Als er op IP word gebanned gaat dit fout
Dus per device zelfs binnen een eigen netwerk? Dat lijkt me sterk. Zoals gezegd zat ik met beide apparaten op hetzelfde wifi netwerk thuis.
Citaat van: RonG op maart 6, 2026, 23:20:26Klopt, is weer ok. Maar vreemd dat het op mijn iphone wel werkte (zelfde netwerk, geen vpn oid)
Beide connecties kunnen via onze front-end op elk een andere connectie bij de webserver komen. Wil verder niet al te veel details geven over de opzet, maar het is wel verklaarbaar. :)
Citaat van: jazzy op maart 7, 2026, 10:36:55Beide connecties kunnen via onze front-end op elk een andere connectie bij de webserver komen. Wil verder niet al te veel details geven over de opzet, maar het is wel verklaarbaar. :)
ok, thnx O0
Citaat van: SpeedyAndré op juli 15, 2025, 12:49:56Vind dat mailadres maar eens met een ban, dan zal je buiten het forum moeten gaan zoeken terwijl de ban melding handmatig wordt ingevoerd (al zal het hier de laatste gebruikte tekst zijn) en het adres daar bij zou kunnen of in een footer.
André 8)
frank doorhof in google en ik vond zelfs zijn 06.
Ik verberg me niet :D
Citaat van: Ralf67 op maart 7, 2026, 22:20:56Je zat toch bij odildo :D
Daar kan niemand zich verbergen :hehe:
André 8)
jammer genoeg wel ;)
Maar zonder gekheid voor dit soort dingen mag je me altijd een berichtje sturen.