Ik ben op zoek naar Sonore kabels (Cock van der Weiden), interlinks, netsnoeren, speakerkabel, heb je iets liggen, laat het maar weten.
Kick.
Citaat van: Contour op november 25, 2023, 07:46:08Ik ben op zoek naar Sonore kabels (Cock van der Weiden), interlinks, netsnoeren, speakerkabel, heb je iets liggen, laat het maar weten.
Gaan we weer. https://hifi.nl/tweedehands/10068803/Sonore-interlink.html
Dat zijn hele oude series, of mogelijk niet origineel, dan vind ik die prijzen te hoog eigenlijk.
Citaat van: Contour op december 31, 2023, 19:45:34Dat zijn hele oude series, of mogelijk niet origineel, dan vind ik die prijzen te hoog eigenlijk.
Audio21 was ooit Sonore dealer, dus dat het mogelijk niet origineel is, lijkt me sterk.
Dat het een oude serie is, lijkt me meer aannemelijk.
Maar zou Cock destijds iets slechts hebben gefabriceerd? Er zijn nog steeds mensen lyrisch over een Sonore set met versterker en speakers die ze meer dan 15 jaar geleden hebben gehoord.
De Sonore tourmaline interlinks en netsnoer die ik nu in gebruik heb, is de recentere topserie en was in verhouding interessanter geprijsd.
Ik heb inmiddels het nodige in huis, maar als iemand nog wat heeft liggen, bij voorkeur uit de goedkopere Sonore lijn, dan hoor ik het graag.
https://hifi.nl/tweedehands/10073332/sonore-netsnoer.html (https://hifi.nl/tweedehands/10073332/sonore-netsnoer.html)
Bedankt voor de tip, voor die prijs kun je echter bijna een Tourmaline krijgen is mijn ervaring, zijn xlr interlink is ook te duur, in ieder geval voor mij... Deze kabels heeft hij al 2 jaar te koop ongeveer, dus denk dat 'de markt' ook wel aangeeft dat zijn prijzen te hoog zijn voor deze serie, die niet de toplijn betreft.