Mijn ouwe, trouwe -maar ook museumwaardige- Mac Mini (2012) wil ik gaan vervangen door een Mac Mini M2.
Helaas heeft die maar 2 USB-A aansluitingen en dat zijn er te weinig (Ik heb er 4 nodig: keyboard, muis, camera en microfoon).
Van UGreen heb ik een USB-C hub, met o.a. 2 extra USB-A (3.0) aansluitingen.
Volgens mij is het deze: https://www.ugreen.com/collections/adapter/products/7-in-1-multiport-adapter-with-4k-60hz
Wat zijn de ervaringen met 3rd party USB-C 'hubs' op de nieuwe Apple's?
Persoonlijk zou ik dan zoiets nemen. Ziet er net zo netjes uit. Eventueel ook te krijgen met extra ssd geheugen slot.
Coolblue Mac mini hub (https://www.coolblue.nl/share-product/883274?utm_medium=ios-app&utm_source=referral&utm_campaign=product-share)
Maar verder geen ervaringen mee.
Ik heb zo nu en dan een no-name usb-c naar a hubje op mijn MacMini M2pro. Ooit eens uit de Mediamarkt gehaald voor een tientje oid. Werkt prima.
Citaat van: Kerre op februari 15, 2023, 18:56:22Persoonlijk zou ik dan zoiets nemen. Ziet er net zo netjes uit. Eventueel ook te krijgen met extra ssd geheugen slot.
Coolblue Mac mini hub (https://www.coolblue.nl/share-product/883274?utm_medium=ios-app&utm_source=referral&utm_campaign=product-share)
Maar verder geen ervaringen mee.
Dat zou een optie zijn, als de UGreen niet (of niet betrouwbaar) werkt.
Wel een beetje jammer dat de poorten a/d voorkant zitten, zou ze liever uit het zicht hebben.
Citaat van: Leeuwarden op februari 15, 2023, 21:15:58Ik heb zo nu en dan een no-name usb-c naar a hubje op mijn MacMini M2pro. Ooit eens uit de Mediamarkt gehaald voor een tientje oid. Werkt prima.
Thanks. Als het goed is heb ik nog ergens een USB-A naar 4x USB-A hub liggen, dat is ook een optie.
Meeste " beeldschermen" hebben ook een hub achterop. Dus ik heb daarin mijn toetsenbord, muis en webcam zitten. Ik gebruik op mijn MacBook Air ook een 3rd party en die werkt prima. Ik heb er ook eentje die het niveau Action niet haalt en die doet het ook :)
Het is een Macbook Air M2 geworden ipv een Mac Mini.
Morgenavond is het pakjesavond, nieuwe koffiemachine, nieuwe router, nieuwe airbook en de koelkast lijkt het ook op te geven :thumbs-up:
Feli! Hopelijk houdt de koelkast het vol totdat je je MacBook Air hebt, maakt het zoeken naar een nieuwe koelkast stuk makkelijker. :pompom:
Thanks :thumbs-up:
Het is wonderbaarlijk hoe goed zo'n oude mini blijft presteren; Het is eigenlijk zonde om 'm weg te doen.
Tja, ik heb o.a. hier een iMac met 24 mb ram en 5k scherm te koop staan. Draait nog prima met de laatste versies van Adobe CC maar het is wat langzamer dan de MacMini M2 pro. Die oudere Macs draaien domweg door totdat de stroom uitvalt...
Citaat van: P_j_V op februari 15, 2023, 08:36:52<knip/>
Van UGreen heb ik een USB-C hub, met o.a. 2 extra USB-A (3.0) aansluitingen.
Volgens mij is het deze: https://www.ugreen.com/collections/adapter/products/7-in-1-multiport-adapter-with-4k-60hz (https://www.ugreen.com/collections/adapter/products/7-in-1-multiport-adapter-with-4k-60hz)
Wat zijn de ervaringen met 3rd party USB-C 'hubs' op de nieuwe Apple's?
De UGreen 'dock' werd direct herkend; alles werkt :pompom: