Beste mensen,
Ik zoek een simpel kastje met Spotify
Connect die ik digitaal aan de Marantz HD AMP kan aansluiten. Nu kom ik het meeste de Chromecast audio tegen. Doet wat ik zoek als ik het goed begrijp. Enigste wat ik niet zo fijn vind is dat hij alleen via wifi kan.
Iemand hier ervaring mee? Is het stabiel etc? Ik gebruik nu de PS4 ervoor maar wil het gescheiden hebben plus dat de PS4 er voor moet aanstaan. Geluidskwaliteit zal hetzelfde zijn neem ik aan? Beiden gaan optisch naar de HD Amp.
Wat vind je er niet zo fijn aan dat deze enkel via wifi kan?
Indien je het wifi netwerk op orde hebt is dat geen enkel probleem. Mijn Node hangt bv. ook in het netwerk via wifi en ook het streamen van flac vanaf nas geeft geen enkel issue.
Hier ook een Auralic via Wifi, werkt prima
Ook mijn chromecast altijd via Wifi gehad, ook dat ging prima
Geen idee bedraad is the way to go in mijn hoofd :sarcasm:
Je kunt er een ethernet adapter bij kopen
Zie het idd origineel nergens te krijgen. Wel een ugreen uit china.
Dat kan je gerust uit je hoofd halen 😉
Citaat van: PorscheHD op september 2, 2018, 07:13:46
Geen idee bedraad is the way to go in mijn hoofd :sarcasm:
Heb er 1 van ugreen gevonden in NL voor 17,- voor de zekerheid :blush:
Vandaag komt de Chromecast binnen dus eerst zo eens testen. Heb een HQ optische kabel erbij, Audioquest kon niet vandaag geleverd worden dus komt later wel (als het al uitmaakt)
Kan hij geen vast volume uitsturen??
Bij instellingen van de app Google Home zet je bij 'Geluid' 'Volledig dynamisch bereik' op aan.
Die optie staat er niet want volgens google staat dat altijd aan als je hem optisch aansluit.... :eh:
Moet er wel bij staan. In Google home, apparaten en dan instellingen.
Helaas niet, bij geluid staat alleen EQ en correctie van groepvertraging
Gebruik zelf de chromecast al een jaar voor filmen te streamen naar mijn TV en dit via mijn onkyo 3008 versterker. vind het prima werken. Bij mij dus wel via utp aangesloten. Heb geen wifi model. Soms kleine haperingen maar niet meer dan dat. zou zelf ook wel eens willen weten of de wifi versie het beter doet.
Ik heb ook een Chrome cast audio voor Spotify gekocht maar dat klinkt een beetje dunnetjes. Op mijn Squeezebox Touch werkt Spotify niet meer. Vervolgens Tidal geïnstalleerd in de Touch en dat werkt tot. Goede geluidskwaliteit.
Citaat van: audiotechneut op januari 4, 2019, 19:45:45
Ik heb ook een Chrome cast audio voor Spotify gekocht maar dat klinkt een beetje dunnetjes. Op mijn Squeezebox Touch werkt Spotify niet meer. Vervolgens Tidal geïnstalleerd in de Touch en dat werkt tot. Goede geluidskwaliteit.
1 op 1 verliest de chromecast audio het ook t.o.v. de nvidia schield
Verstuurd vanaf mijn SM-G950F met Tapatalk