Ondanks dat hij JarJar Binks bevat en ronduit de slechtste film van de 6 is moet ik zeggen dat ik toch wel benieuwd ben naar de 3D versie er van.

In een interview met James Cameron en George Lucas samen lieten ze beiden merken dat je 3D óf goed moet maken óf niet. Vandaar dat George Lucas een aantal jaar had uitgetrokken om een 3d release te maken van de film, beginnend bij EP1 en zo iedere film afwerkend (volgens mij iedere 2 jaar een release van een van de SW films).
Kortom, als ze het bij EP1 verneuken snappen ze bij EP4 eindelijk hoe het moet, incidenteel dus pas bij de films waar het er toe doet

Zijn er mensen die de 3D trailer in een bioscoop hebben gezien (uiteraard in 3D) en wat zijn de ervaringen en verwachtingen?